1
0
0

توری‌های درب و پنجره

۱۰:۵۹ بعدازظهر
6
0
0
11
0
0
13
0
0
11
0
0
شهریور
۱۳۹۷
۲۹

تولید درب وپنجره ترمال بریک با بیش 120رنگ متنوع 

شهریور
۱۳۹۷
۲۳


در درب و پنجره‌های دو و چند جداره یو پی وی سی و آلومینیومی جهت جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات ریز از توری‌های مخصوص استفاده می‌شود. دُرینو  به عنوان تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی و آلومینیومی (ترمال بریک) در استان بوشهر مفتخر است تا اعلام نماید در فاز جدیدی از فعالیت‌های خود و در راستای فراهم آوردن رفاه بیشتر مشتریان خود اقدام به راه‌اندازی خط تولید مدرن‌ترین و مستحکم‌ترین توری‌های پنجره دو جداره با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه نموده است. امکان نصب توری‌های تولیدی در انواع مدل‌های ثابت،  پلیسه کشویی بر روی انواع حالات بازشو درب و پنجره‌ها اعم از تک حالته، دوحالته، کشویی، فولکس واگنی و… وجود خواهد داشت.

از جمله ویژگی‌های این توری‌ها می‌توان به سهولت باز و بسته شدن، نصب آسان، مقاومت در برابر عوامل جوی و نور شدید آفتاب به لحاظ مواد استفاده شده از فلز آلومینیوم و پوشش الکترواستاتیک، عمر کارکرد بسیار طولانی، جلوگیری از ورود حشرات بسیار ریز، ایزوله کردن کامل محیط، امکان دید محیط بیرونی تا ۹۵ درصد (شفافیت عالی) و همچنین قابلیت بازیافت اشاره داشت. در زیر می‌توانید نسبت به مشاهده این مدل‌ها اقدام نمایید. همچنین جهت اخذ اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد فروش دُرینو تماس حاصل نمایید.

09174025095-09176597589
شهریور
۱۳۹۷
۲۳درب و پنجره آلومینیومی (ترمال بریک)


واحد طراحی و تولید درب و پنجره‌های آلومینیومی (ترمال بریک و نان ترمال) دُرینو پنجره  پس از سال‌ها تجربه ارزشمند و اعتماد مشتریان گرامی در امر تولید درب و پنجره‌های یو پی وی سی در استان بوشهر با آگاهی به گسترش استفاده از آلومینیوم در صنعت ساختمان و همچنین مشاوره با مراکز علمی و صنعتی حوزه ساختمان و با انجام مطالعات کارشناسی گسترده در زمینه بهینه‌سازی مصرف انرژی و استانداردهای ملی و بین‌المللی صنعت ساختمان و با هدف اعتلای صنعت ساختمان کشور عزیزمان ایران، نسبت به دایر نمودن واحد آلومینیوم خود اقدام نمود. دُرینوپنجره در طراحی و تولید پنجره‌های آلومینیومی از پروفیل‌های شرکت کویر استفاده می‌نماید که کیفیت، اعتبار و مرغوبیت این پروفیل‌ها در کنار مرغوبیت رنگ‌ها و یراق‌آلات مورد استتفاده، ضامن دوام بلند مدت این سیستم‌ها بر روی ساختمان‌های مشتریان گرامی خواهد بود.

پنجره آلومینیومی چیست؟


آلومینیوم یکی از قدیمی‌ترین آلیاژهای مورد استفاده در تولید درب و پنجره‌های ساختمانی می‌باشد که همچنان تعداد زیادی از آن‌ها (خصوصا از نوع کشویی) در ساختمان‌ها قابل مشاهده است و حتما شما نیز حداقل یک بار تجربه باز و بسته کردن این درب و پنجره‌های یک جداره را داشته‌اید. اما با گذر زمان رفته رفته درب و پنجره آلومینیومی دچار تغییراتی کیفی گسترده‌ای زیادی شده و به اصطلاح به سیستم دو جداره مهاجرت نمود. از مزایای درب و پنجره‌های آلومینیومی دو جداره می‌توان به بهینه‌سازی مصرف انرژی، قدرت استحکام بسیار بالا، وزن سبک، قابلیت سازگاری با وضعیت‌های مختلف آب و هوایی (حتی از نوع سخت)، مقاومت فوق‌العاده بالا در برابر پوسیدگی، قابلیت بازیافت بالا، عدم اشتعال، انعطاف‌پذیر در نصب یک، دو و سه جداره شیشه و در راس همه این موارد ظرافت بالا، رنگ‌پذیری (بدون نیاز به رنگ‌آمیزی خارجی) و در نتیجه به ارمغان آوردن زیبایی شگفت‌انگیز برای شماست. لازم به ذکر است که درب و پنجره‌های آلومینیومی به صورت کلی به دو دسته ترمال بریک (Termal Break) و نان ترمال (Non Termal) تقسیم‌بندی می‌شوند


ترمال بریک چیست؟


ترمال بریک (Termal Break) به معنای شکاف حرارتی یا گرمابند، ماده تیره رنگ، پلاستیکی (پلی آمید، فایبرگلاس، پلی اورتان یا پی وی سی) و دارای خاصیت عایقی می‌باشد که وظیفه آن به حداقل رساندن هدایت حرارتی در سازه می‌باشد. به صورت ساده در سیستم‌های آلومینیومی دو جداره، سازه از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل می‌گردد و با توجه به اینکه آلومینیوم آلیاژی با جریان حرارتی بالاست (یعنی گرما و سرما را به خوبی انتقال می‌دهد)، بدون استفاده از این ماده، جریان حرارتی قابلیت نفوذ از داخل به خارج را خواهد داشت. حتما شما نیز تجربه دست گذاشتن بر روی فلز آلومینیوم را داشته‌اید، اگر دقت کرده باشید در فصل زمستان این فلز بسیار سرد می‌شود، دلیلش هم قابلیت بالای فلز آلومینیوم در انتقال حرارت است.

طبیعتا در درب و پنجره‌های آلومینیومی ساده (یک جداره)، هیچ راهی برای غلبه بر این مشکل نیست و اگر دیده باشید که برخی نمای خارجی پنجره‌های ساختمان خود را با پوشش‌های نایلونی پوشانده‌اند، درست حدس زده‌اید! این کار برای جلوگیری از همین نفوذ جریان حرارتی بوده است! اما در سیستم‌های جدید آلومینیومی (دو و چند جداره)، سازه به صورت یکپارچه نیست، چرا که اگر یکپارچه بود، به دلیل قابلیت بالای آلومینیوم در انتقال حرارت، جریان هوای گرم و سرد به سادگی از فضای خارجی به فضای داخلی انتقال پیدا می‌کرد. بنابراین برای جلوگیری از این مشکل، سازه به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می‌گردد و بین این دو سازه به صورت مکانیکی، ماده‌ای جداساز قرار می‌گیرد که از آن با عنوان ترمال بریک یاد می‌گردد و سعی آن کاهش انتقال حرارت تا نزدیک صفر درجه است. گفتنی است که نقش ترمال بریک در سیستم‌های آلومینومی همان نقش شیشه‌های دو جداره و گاز موجود فضای بینابینی آن‌ها در سیستم‌های یو پی وی سی است.


نان ترمال چیست؟


تعریف سیستم‌های آلومینیومی نان ترمال (Non Termal) در واقع در همان تعریف ترمال بریک (Termal Break) خلاصه می‌گردد. وقتی سازه آلومینیومی فاقد ماده ترمال بریک باشد، سازه ما نان ترمال خواهد بود. به صورت کلی سیستم‌های آلومینیومی به سه دسته ساده، چند جداره نان ترمال و چند جداره ترمال بریک تقسیم می‌شود، بنابراین سازه نان ترمال نه یک سازه آلومینیومی معمولی است و نه یک سازه آلومینیومی عایق در برابر جریان حرارتی، بلکه یک جالت بینابینی است که البته دارای کاربرد خاص خود نیز می‌باشد، چرا که هر سازه‌ای لزوما نیازمند سیستم بهینه‌سازی مصرف انرژی نیست، برای مثال پارتیشن‌بندی‌های درون سازمانی یکی از کاربردهایی است که می‌توان در آن از سیستم‌های نان ترمال استفاده نمود.


تیر
۱۳۹۷
۲۶

ساختمان آقای حق نجات 

بوشهر خیابان عاشوری 

تیر
۱۳۹۷
۲۶

پنجرهای طرح چوب استفاده از پروفیل همارشتن

محل نصب بوشهر خیابان حاج نجف 

تیر
۱۳۹۷
۲۲

تولید پنجرهای با پروفیل همارشتن ویراق آلات فورنکس 

تیر
۱۳۹۷
۲۲

.

در درب و پنجره‌های دو و چند جداره یو پی وی سی و آلومینیومی جهت جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات ریز از توری‌های مخصوص استفاده می‌شود. گروه صنعتی دُرینو به عنوان تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی و آلومینیومی (ترمال بریک) در استان بوشهر، مفتخر است تا اعلام نماید در فاز جدیدی از فعالیت‌های خود و در راستای فراهم آوردن رفاه بیشتر مشتریان خود اقدام به راه‌اندازی خط تولید مدرن‌ترین و مستحکم‌ترین توری‌های پنجره دو جداره با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه نموده است. امکان نصب توری‌های تولیدی دُرینودر انواع مدل‌های ثابت، رولینگ، پلیسه، لولایی و مگنتیک (مغناطیسی) بر روی انواع حالات بازشو درب و پنجره‌ها اعم از تک حالته، دوحالته، کشویی، فولکس واگنی و… وجود خواهد داشت.

از جمله ویژگی‌های این توری‌ها می‌توان به سهولت باز و بسته شدن، نصب آسان، مقاومت در برابر عوامل جوی و نور شدید آفتاب به لحاظ مواد استفاده شده از فلز آلومینیوم و پوشش الکترواستاتیک، عمر کارکرد بسیار طولانی، جلوگیری از ورود حشرات بسیار ریز، ایزوله کردن کامل محیط، امکان دید محیط بیرونی تا ۹۵ درصد (شفافیت عالی) و همچنین قابلیت بازیافت اشاره داشت. در زیر می‌توانید نسبت به مشاهده این مدل‌ها اقدام نمایید. همچنین جهت اخذ اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد فروش دُرینو تماس حاصل نمایید.


تیر
۱۳۹۷
۲۲درب و پنجره یو پی وی سی امروزه نقش غیرقابل انکاری را در صنعت ساختمان ایفا می‌کند. در عصر حاضر کمتر ساختمانی وجود دارد که درب و پنجره خود را به شیوه‌های قدیمی (چوبی، آلومینیومی ساده و…) بنا نماید. هرچند که الزامات استاندارد ملی ساختمان نیز در گسترش فرهنگ استفاده از این نوع درب‌ها و پنجره‌ها نقش به سزایی را ایفا نموده است. گروه صنعتی دُرینو با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در صنعت ساختمان و به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده سیستم‌های درب و پنجره در استان بوشهر  فعالیت محوری خود را بر روی طراحی، تولید، نصب و نگهداری درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی (UPVC) متمرکز نموده است.


تیر
۱۳۹۷
۲۲

تولید شیشه های طرح دار سنتی

پیوندها
  • در این بلوک محتوایی وجود ندارد.
جدیدترین مطالب
پربازدیدترین مطالب

پنجرهای تولید شده با پروفیل همارشتن

تولید پنجرهای با پروفیل همارشتن ویراق آلات فورنکس ...
0 0 14 ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۲

درب و پنجره یو پی وی سی

درب و پنجره یو پی وی سی امروزه نقش غیرقابل انکاری را در صنعت ساختمان ایفا می‌کند. در عصر حاضر کمتر ساختمانی وجود دارد که...
0 0 13 ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۸

نمونه پنجرهای تولید شده با پروفیل همارشتن

پنجرهای طرح چوب استفاده از پروفیل همارشتن محل نصب بوشهر خیابان حاج نجف ...
0 0 12 ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۳۱

تولید شیشه های طرح دار سنتی

تولید شیشه های طرح دار سنتی ...
0 0 11 ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۸

توری‌های درب و پنجره

.در درب و پنجره‌های دو و چند جداره یو پی وی سی و آلومینیومی جهت جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات ریز از توری‌های مخصوص اس...
0 0 11 ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۶